NC Géčko

AKCE OBCHODŮ AKCE CENTRA

SOUTĚŽTE O PODZIMNÍ PROMĚNU

SOUTĚŽTE O PODZIMNÍ PROMĚNU / 8. 8. 2018 - 22. 8. 2018

Přihlašte se do naší soutěže a vyhrajte fashion proměnu od hlavy až k patě. Na e-mail ncgeckoliberec@reflecta.cz zašlete své jméno a příjmení, věk, telefon a přiložte svou fotografii. Soutěž trvá od 8.8. do 22.8.2018.

Proměníme jednu z Vás, která si během zkrášlovacího dne projde kadeřnickými službami, vyzkouší si nové líčení v prodejně Yves Rocher a nakoupí si za pomoci stylistky prodejny C&A oblečení v hodnotě 2500 Kč. A to vše pod jednou střechou :) Navíc výherkyně získá poukaz v hodnotě 1000 Kč od firmy Triola na padnoucí spodní prádlo a poukaz v hodnotě 500 Kč na kosmetické produkty značky Yves Rocher :)

Výherkyni vylosujeme nejpozději 24.8.2018 a budeme ji kontaktovat na e-mail, ze kterého bude odeslána fotografie. Proměna proběhne v úterý 28.8.2018.

Veškerá data o ostatních účastnicích budou smazána nejpozději do 14 dnů po ukončení soutěže a nebudou poskytována třetím osobám.

Celá proměna bude fotodokumentována a fotografie bude vložena na webové stránky, Facebook centra a do Podzimního magazínu centra.

Podívejte se, jak probíhala proměna ke Dni matek
Prázdninové soutěže

PRÁZDNINOVÉ SOUTĚŽE / 1. 7. 2018 - 31. 8. 2018

Každý týden nová soutěž. To je motto letošních prázdnin s Géčkem.

Každý týden se na Facebooku Nákupního centra Géčko objeví nová soutěž s jedním z našich nájemců. Co byste řekli na tajemný balíček z dm drogerie, poukaz na nákup v hodnotě 2000,- Kč do prodejny C&A, ručně šitého Géďu nebo například kosmetický balíček značky Yves Rocher?

To vše a mnohem více Vás čeká v příštích týdnech na našem Facebooku :)

Náš Facebook naleznete ZDE :)
Letní veselení v Géčku

LETNÍ VESELENÍ V GÉČKU / 16. 6. 2018

Nalaďte se s námi na prázdniny v sobotu 16.6.2018 s akcí plnou soutěží, atrakcí, her a malování na obličej.

Přijďte si k nám na šlapadla, horolezeckou stěnu, zahrát si florbal nebo si nechat pomalovat obličej veselými barvičkami! Bambule si pro Vás navíc připravila spoustu soutěží. A kromě našeho maskota potkáte i koně a velblouda :)

Království hraček Bambule si pro Vás připravilo také několik stanovišť a tak si budete moci udělat řidičák s Olymptoy, pohrát si s autíčky Siku nebo si vyzkoušet hlavolamy a stavebnice Brück.

Těšíme se na Vás v sobotu od 10:00 do 15:00 v Géčku!

Na této akci budou pořizovány fotografie pro marketingové účely. Vstupem na akci zákazníci berou tuto skutečnost na vědomí.
Kreativní dílničky ke Dni matek

KREATIVNÍ DÍLNIČKY KE DNI MATEK / 12. 5. 2018

Přijďte si s námi v sobotu 12. května užit kreativní odpoledne a namalovat květináčky pro naše maminky na pasáž centra. Těším se na vás v sobotu v od 13 do 16 hodin v Géčku.

Podívejte se, jak naše dílničky probíhají :)
SOUTĚŽTE O PROMĚNU KE DNI MATEK

SOUTĚŽTE O PROMĚNU KE DNI MATEK / 22. 4. 2018 - 6. 5. 2018

Přihlašte se do naší soutěže a vyhrajte fashion proměnu od hlavy až k patě. Na e-mail ncgeckoliberec@reflecta.cz zašlete své jméno a příjmení, věk, telefon a přiložte svou fotografii. Soutěž trvá od 22.4. do 6.5.2018.

Proměníme jednu z Vás, která si během zkrášlovacího dne projde kadeřnickými službami, vyzkouší si nové líčení v prodejně Yves Rocher a nakoupí si za pomoci stylistky prodejny C&A oblečení v hodnotě 2500 Kč. A to vše pod jednou střechou :) Navíc výherkyně získá poukaz v hodnotě 1000 Kč od firmy Triola na padnoucí spodní prádlo a poukaz v hodnotě 500 Kč na kosmetické produkty značky Yves Rocher :)

Výherkyni vylosujeme nejpozději 8.5.2018 a budeme ji kontaktovat na e-mail, ze kterého bude odeslána fotografie. Proměna proběhne v pondělí 14.5.2018.

Celá proměna bude fotodokumentována a fotografie bude vložena na webové stránky, Facebook centra a do Letního magazínu centra.

Podívejte se, jak tato proměna proběhla :)
Den slev v Géčku

DEN SLEV V GÉČKU / 20. 4. 2018

V pátek 20. dubna se opět můžete těšit slevy, kam se jen podíváte. Tentokrát však nebudete muset čekat až na večer, ale akce bude probíhat celý den. Ve vybraných obchodech si budete moci nakoupit se senzačními slevami nebo dárky k nákupu.

A na co se tedy můžete těšit? Zde je malá ochutnávka:
- Electro World - sleva 10% na všechny televizory a 20% na kávovary, kuchyňské roboty, malé kuchyňské spotřebiče včetně mixérů, na vysavače, žehličky a produkty péče o tělo
- Yves Rocher - 40% na 1 kosmetický výrobek dle výběru + dárek k nákupu nad 400,-Kč
- dm drogerie - dárek ke každému nákupu
- FOKUS Optik - sleva 50% na všechna dioptrická skla v kompletní brýlové zakázce
- CCC - 20% na nezlevněnou obuv a kabelky
- Bambule - 20% sleva na produkty Království hraček Bambule. Sleva neplatí na kočárky,autosedačky a jejich příslušenství.
- FAnn Parfumerie - 20% na nezlevněný sortiment
- Klenoty Aurum - 20% na vše
- Triola - 20% na vybrané zboží
- KIK - 10% sleva na nezlevněný sortiment
..a mnoho dalších :)

Slevové kupónky budou k dostání od 12.4. na zúčastněných prodejnách, ve stojanech na pasážích a naleznete je i níže :)
Velikonoce v Géčku

VELIKONOCE V GÉČKU / 24. 3. 2018

Nevíte si rady s výrobou pomlázky? Pak navštivte Géčko v sobotu 24.3. od 13:00 do 16:00 a my Vás to zdarma naučíme :)

Těšíme se na Vás :)

Podívejte se, jak naše dílničky probíhají
Dětský bleší trh v Géčku

DĚTSKÝ BLEŠÍ TRH V GÉČKU / 24. 2. 2018

V sobotu 24. února pořádáme od 13 hodin v Géčku Bleší trhy pro děti.

Na trzích mohou děti prodávat své použité, avšak fungující hračky (stavebnice, dětské knihy, dětské časopisy, komiksy, autíčka, panenky, plyšové hračky, stolní a jiné hry, apod.), oblečení, botičky a kostýmy.

Nabízené zboží musí být nepoškozené, funkční, očištěné.

Registrace prodejců je již ukončena.
Podívejte se, jak takový dětský bleší trh probíhá :)
Valentýn v Géčku

VALENTÝN V GÉČKU / 10. 2. 2018

Sobotní nákupy v Géčku Vám zpříjemní náš chlupáč Géďa s hosteskou něčím sladkým :) Stačí je potkat mezi 13:00 a 16:00 na pasáži centra.

Zajímá Vás valentýnská proměna?
Enchantimals v Géčku

ENCHANTIMALS V GÉČKU / 27. 1. 2018

Vítejte ve světě Enchantimals, který se stal hitem poslední doby. Panenky inspirované zvířecími kamarády s Vámi stráví sobotní odpoledne plné her, tvoření, soutěží a malování na obličej.

Hrací zóna bude v provozu od 13 do 17 hodin u prodejny Electro World.

Podívejte se, jak podobné akce probíhají :)