NC Géčko

AKCE OBCHODŮ AKCE CENTRA

Vánoční dílničky

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY / 15. 12. 2018

Přijďte s dětmi na chvíli vystoupit z vánočního shonu, hoďte stres z nenakoupených dárků za hlavu a pojďte s námi pomalovat hrníčky vánočními motivy.

Budeme se na vás těšit od 13 hodin na pasáži centra :)
Vánoční dílničky v Géčku

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY V GÉČKU / 8. 12. 2018

Vyrábí si vaše děti rády? Pak tato sobota bude přímo pro ně. Vyrobíme si spolu vánoční hvězdy z papírových sáčků. Že nikdy nic podobného nedělaly? Tak my je to naučíme :)

Dílničky jsou zdarma a s sebou si stačí donést dobrou náladu. Budeme se na vás těšit od 13:00 na pasáži centra.
Mikulášská nadílka v Géčku

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V GÉČKU / 1. 12. 2018

Výchovná akce s Čertem, Mikulášem a Andělem proběhne v sobotu 1.12. v Géčku.
Kromě pochvaly nebo pokárání se můžete těšit na soutěže a pokusíme se vytvořit i co nejdelší vánoční řetěz, kterým ozdobíme Géčko. Pomůžete nám? :)

Budeme se na vás těšit od 13 hodin na pasáži centra.
Rozdáváme vánoční atmosféru

ROZDÁVÁME VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU / 24. 11. 2018

V sobotu 24.11. vám navodíme vánoční atmosféru dobrým svařákem a štrůdlem zdarma.

Najdete nás na pasáži od 13 hodin :)
11. narozeniny Géčka s oblíbenými hrdiny

11. NAROZENINY GÉČKA S OBLÍBENÝMI HRDINY / 10. 11. 2018

V sobotu 10. listopadu oslavíme už 11. narozeniny Géčka. Tento rok je oslavíme s Vašimi oblíbenými hrdiny ze Star Wars.

Můžete se těšit na vesmírné obří bludiště, nejnovější hra Star Wars na Playstationu i s virtuálními brýlemi a kreativní zóna. Nebudou chybět ani soutěže, taneční vystoupení, foto stěna, půjčovna kostýmů a samozřejmě narozeninový dort, který zakrojíme v 16 hodin.

Těšíme se na Vás v sobotu 10. listopadu od 13 hodin.
Den slev v Géčku

DEN SLEV V GÉČKU / 19. 10. 2018

V pátek 19. října se opět můžete těšit slevy, kam se jen podíváte. Tentokrát však nebudete muset čekat až na večer, ale akce bude probíhat celý den. Ve vybraných obchodech si budete moci nakoupit se senzačními slevami.

A na co se tedy můžete těšit? Zde je malá ochutnávka:
- Electro World - sleva 10% na všechny televizory a 20% na kávovary, kuchyňské roboty, malé kuchyňské spotřebiče včetně mixérů, na vysavače, žehličky a produkty péče o tělo
- C&A - 20% sleva na celý nákup nezlevněného zboží
- Banquet - 20% sleva na celý sortiment
- Yves Rocher - 40% na 1 kosmetický výrobek dle výběru kromě výrobků označených zeleným bodem
- FOKUS Optik - 30% sleva na kompletní brýlovou zakázku, 30% sleva na sluneční brýle, 30% sleva na kontaktní čočky SWITCH při koupi 2 stejných balení, 30% sleva na roztoky SWITCH.
- CCC - 20% na nezlevněnou obuv a kabelky
- Bambule - 20% sleva na produkty Království hraček Bambule. Sleva neplatí na kočárky,autosedačky a jejich příslušenství.
- FAnn Parfumerie - 20% na nezlevněný sortiment
- Klenoty Aurum - 20% na vše
- Triola - 20% na vybrané zboží

..a mnoho dalších :)

Slevové kupónky budou k dostání od 8.10. na zúčastněných prodejnách, ve stojanech na pasážích a naleznete je i po rozkliknutí akce :)
Veletrh hraček s Michalem Nevadbou

VELETRH HRAČEK S MICHALEM NEVADBOU / 23. 9. 2018

Máte rádi Michala Nesvadbu z Kouzelné školky? :) Pak pro Vás máme výbornou zprávu, protože ho budete moct potkat už v neděli 23. září v Géčku v Liberci na Veletrhu hraček.

Můžete se těšit na odpoledne plné kouzel od Čáry Kluka, balónků, soutěží, malování na obličej. Navíc pro Vás Království hraček Bambule připraví spoustu hraček k vyzkoušení.

Těšíme se na Vás v neděli 23. září od 13:00 do 16:00.

SOUTĚŽTE O PODZIMNÍ PROMĚNU

SOUTĚŽTE O PODZIMNÍ PROMĚNU / 8. 8. 2018 - 22. 8. 2018

Přihlašte se do naší soutěže a vyhrajte fashion proměnu od hlavy až k patě. Na e-mail ncgeckoliberec@reflecta.cz zašlete své jméno a příjmení, věk, telefon a přiložte svou fotografii. Soutěž trvá od 8.8. do 22.8.2018.

Proměníme jednu z Vás, která si během zkrášlovacího dne projde kadeřnickými službami, vyzkouší si nové líčení v prodejně Yves Rocher a nakoupí si za pomoci stylistky prodejny C&A oblečení v hodnotě 2500 Kč. A to vše pod jednou střechou :) Navíc výherkyně získá poukaz v hodnotě 1000 Kč od firmy Triola na padnoucí spodní prádlo a poukaz v hodnotě 500 Kč na kosmetické produkty značky Yves Rocher :)

Výherkyni vylosujeme nejpozději 24.8.2018 a budeme ji kontaktovat na e-mail, ze kterého bude odeslána fotografie. Proměna proběhne v úterý 28.8.2018.

Veškerá data o ostatních účastnicích budou smazána nejpozději do 14 dnů po ukončení soutěže a nebudou poskytována třetím osobám.

Celá proměna bude fotodokumentována a fotografie bude vložena na webové stránky, Facebook centra a do Podzimního magazínu centra.

Podívejte se, jak probíhala proměna ke Dni matek
Prázdninové soutěže

PRÁZDNINOVÉ SOUTĚŽE / 1. 7. 2018 - 31. 8. 2018

Každý týden nová soutěž. To je motto letošních prázdnin s Géčkem.

Každý týden se na Facebooku Nákupního centra Géčko objeví nová soutěž s jedním z našich nájemců. Co byste řekli na tajemný balíček z dm drogerie, poukaz na nákup v hodnotě 2000,- Kč do prodejny C&A, ručně šitého Géďu nebo například kosmetický balíček značky Yves Rocher?

To vše a mnohem více Vás čeká v příštích týdnech na našem Facebooku :)

Náš Facebook naleznete ZDE :)
Letní veselení v Géčku

LETNÍ VESELENÍ V GÉČKU / 16. 6. 2018

Nalaďte se s námi na prázdniny v sobotu 16.6.2018 s akcí plnou soutěží, atrakcí, her a malování na obličej.

Přijďte si k nám na šlapadla, horolezeckou stěnu, zahrát si florbal nebo si nechat pomalovat obličej veselými barvičkami! Bambule si pro Vás navíc připravila spoustu soutěží. A kromě našeho maskota potkáte i koně a velblouda :)

Království hraček Bambule si pro Vás připravilo také několik stanovišť a tak si budete moci udělat řidičák s Olymptoy, pohrát si s autíčky Siku nebo si vyzkoušet hlavolamy a stavebnice Brück.

Těšíme se na Vás v sobotu od 10:00 do 15:00 v Géčku!

Na této akci budou pořizovány fotografie pro marketingové účely. Vstupem na akci zákazníci berou tuto skutečnost na vědomí.