NC Géčko

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Jednotlivé partnerské společnosti si hledají své zaměstnance samostatně. Níže naleznete některé z možných pozic. V případě zájmu zašlete životopis či poptávkový email na kontakt uvedený pod konkrétní pracovní nabídkou.

Prodejní asistent/ka

CCC

PRODAVAČ/KA V CCC POMÁHÁ ZÁKAZNÍKŮM VYBRAT SI VYSNĚNÉ BOTY NEBO KABELKU. PTÁ SE, RADÍ, NABÍZÍ A TO VŠE DĚLÁ S ÚSMĚVEM A VSTŘÍCNOSTI TAK, ABY SE ZÁKAZNÍCI UJISTILI, ŽE NÁKUP V CCC JE TA SPRÁVNÁ VOLBA.
V našich prodejnách tedy pracují lidé, kteří mají zákazníky rádi, jsou ochotni a přátelští. Díky tomu dokážou vytvořit příjemnou atmosféru a pomoct zákazníkům najít přesně to, co jim udělá radost. Mají rádi pořádek a estetiku a proto prodejny vypadají vždy perfektně.

KOHO POTŘEBUJEME?
Máte zkušenosti s prodejem anebo velkou chuť se do toho pustit? Jste přátelští, aktivní, nevadí vám rychlé tempo práce? Máte rádi různorodost v práci, kde není prostor pro nudu a čas rychle utíká? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ano, bude Vás práce v CCC bavit!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
Fixní plat, který je na účtu vždy včas
Extra prémie z obratu prodejny
Stravenky ve výši 100 Kč.
Dotovaná karta Multisport
Flexibilní sestavování docházky
Kariérní růst a interní školení
Pokud se chcete dozvědět více, ozvěte se na telefonní číslo: +485 146 966.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu 351.vedouci@ccc.eu

Prodejní asistentka

GATE

Toužíte po práci kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit!

Staňte se členem našeho pracovního týmu a vše co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme. Naše prodejny s oblečením jsou svěží, nadčasové a originální. Hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou tento trend udržet a také dále zdokonalovat.

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na prodejně,
práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
údržba prodejny,
reprezentace zaměstnavatele.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na pohovor.

Požadujeme:
Prodejní zkušenosti případně praxe z přímého jednání se zákazníky vítány,
profesionalitu,
zodpovědnost,
příjemné vystupování,
středoškolské vzdělání nebo výuční list,
trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
3-4 dny volna v týdnu,
možnost zkrácené nebo flexibilní pracovní doby,
oblečení se slevou nebo zcela zdarma,
stravenky v hodnotě 90,- Kč,
individuální přístup ke každému zaměstnanci,
proplacené přesčasy,
odměňování podle dosažených výsledků,
víkendové příplatky.

Nástupní plat 19.000,- Kč

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu gate-wear@teamio.eu

Prodavač/ka her a herního příslušenství

Hráč

Co vás čeká:
• prodej zboží zákazníkům v OC GÉČKO Liberec
• příjem zboží a objednávek
• evidence prodeje, docházky a objednávek
• reporty zákazníků
• zodpovědnost za zboží a ceniny

Požadujeme
• základní znalosti a orientace ve hrách
• ovládání balíku MS Office - Excel, Outlook
• schopnost poradit zákazníkům s výběrem

Nabízíme
• práci v atraktivním a příjemném herním prostředí
• zaměstnanecké slevy
• flexibilní směny

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu novotny@hrac.sk

Prodavač/ka

KiK

Hledáme zaměstnance na HPP 40 hodin týdně na pozici prodavač/ka na naši prodejnu KiK.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu Petra.turynska@kik.cz

Asistent návrháře kuchyní

Kuchyně Gorenje

Do našich nových kuchyňských studií hledáme nové asistenty, kteří budou pravou rukou našich stávajících návrhářů kuchyní. Po zapracování máte možnost stát se jedním z nás, tedy opravdovým designérem kuchyní.

Co Váš čeká?
Budete pomáhat našim návrhářům pečovat o naše klienty, řešit s nimi novou kuchyň, vybírat s nimi dekory, řešit uspořádání skříněk v daném půdoryse, s klientem vyberete ty správné spotřebiče přesně pro něj a celou zakázku uzavřete a předáte do výroby, kde následně zajistíte společně montáž a dopravu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Měli byste být usměvavý a komunikativní, jste reprezentativní a prodejní dovednosti Vám nejsou cizí, jste pečlivý, rádi poznáváte nové lidi, umíte naslouchat a to nejdůležitější - chcete, aby Vás práce bavila.

Výhodou bude, pokud budete umět:
Praxe z oboru výhodou – není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme.
Práce s PC (outlook, internet, základy grafických programů výhodou), administrativa, základy angličtiny výhodou

Co vám můžeme nabídnout:
Nástupní plat fixní 25 000 Kč hrubého, pokud se osvědčíte, budete šikovní a měli byste zájem o pozici návrháře kuchyní, plat je zde i dvojnásobný.

Pokud jste již zkušený designér a máte praxi z kuchyní, máme zájem i o Vás!

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu krubova@studiogorenje.cz

Prodejce nábytku - brigádník

Skříně Liberec

Požadujeme spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci.

Více informací na prodejně v NC Géčko, Liberec.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu prodejna@skrine-liberec.cz

Truhlář, nábytkář

Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, logické myšlení, znalost čtení techn. dokumentace, praxe v oboru výhodou, ale není nutností. Nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející firmě, která patří mezi přední výrobce nábytku na míru, zajímavé finanční ohodnocení.

Nástup možný ihned. Rychnov u Jablonce nad Nisou.

Obsluha CNC stroje

Do našeho týmu hledáme nového zaměstnance. Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, logické myšlení, praxe v oboru truhlář a oboru CNC obrábění výhodou, není nutností. Nabízíme práci a zázemí v dynamicky se rozvíjející a perspektivní firmě, zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu.

Nástup možný ihned.

Montážník nábytku

Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci. Praxe výhodou, ale není nutností. ŘP-B. Nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející firmě, která patří mezi přední regionální výrobce nábytku na míru. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, jednosměnný provoz.

Místo výkonu práce: Rychnov u Jablonce nad Nisou.