NC Géčko

AKCE OBCHODŮ AKCE CENTRA

VÁNOCE V GÉČKU

VÁNOCE V GÉČKU / 15. 11. 2015 - 12. 12. 2015

VÁNOČNÍ PROGRAM V GÉČKU

V předvánočním období pro Vás máme připravených několik aktivit, během kterých Vás naladíme na nadcházející svátky.

První akce proběhne 14.11., kdy se Vaše ratolesti seznámí s hračkami značky Detoa, která pochází z Jiřetína. V kreativitě se meze nekladou a proto si každý vyrobí hračku dle jeho představivosti.

Druhou akcí bude 29.11. zahájení Stromu splněných přání, které tentokrát oslaví již 18. ročník. Od 14:00 Vás čeká pestrý program, ve kterém se Vám předvedou mažoretky, liberecký A-STYL a budete si s námi moct zazpívat i koledy. Doufáme, že i tento rok bude alespoň tak úspěšný, jako předešlé ročníky a opět se podaří splnit přání všem dětem v dětských domovech.

Nadcházející akce proběhne 5.12. a bude výchovnou pro malé zlobily. Od 14:00 bude na pasáži centra Čert, Mikuláš a Anděl, který za básničku Vaše děti jistě odmění.

Poslední předvánoční akcí budou Vánoční dílničky, které proběhnou 12.12. od 14:00 a během nich si ozdobíte medové perníčky s vánočními motivy. Doprovodný program nám zprostředkuje Základní umělecká škola v Liberci, jejíchž děti nám zazpívají vánoční koledy.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu :-)


TVOŘIVÉ DÍLNIČKY V GÉČKU

TVOŘIVÉ DÍLNIČKY V GÉČKU / 14. 11. 2015

UDĚLEJ SI SVOU HRAČKU

V sobotu 14.11. jsme pro Vás připravili tvořivé dílničky s dřevěnými hračkami značky Detoa. Tématem bylo popustit uzdu své fantazie a vytvořit si svou hračku dle představivosti. Pro rodiče byl připraven svařák a pečený čaj zdarma.
8. NAROZENINY GÉČKA

8. NAROZENINY GÉČKA / 7. 11. 2015

Oslavte s námi letos již 8. narozeniny Géčka! Tentokrát trochu netradičně s firmou Mattel, která Vašim dětem připraví mnoho zážitků v sedmi herních světech - Barbie, Monster High, Hot Wheels, Cars and Planes, Fisher Price a Mašinka Tomáš, Ever after High a Mega bloks.

Všechny herní zóny budou otevřeny v sobotu i v neděli od 10:00 do 17:00. V sobotu se navíc můžete těšit na slavnostní rozkrojení dortu, módní přehlídku v čele s přední českou modelkou Eliškou Bučkovou a od 16:00 Vás čeká Večer slev!