NC Géčko

AKCE OBCHODŮ AKCE CENTRA

Soutěžte o letní proměnu!

SOUTĚŽTE O LETNÍ PROMĚNU! / 28. 7. 2017 - 20. 8. 2017

Přihlašte se do naší soutěže a vyhrajte fashion proměnu od hlavy až k patě.
Na e-mail ncgeckoliberec@reflecta.cz zašlete své jméno a příjmení, věk, telefon a přiložte svou fotografii. Soutěž trvá od 28.7. do 20.8.2017.

Proměníme jednu z Vás, která si během zkrášlovacího dne projde kadeřnickými službami, vyzkouší si nové líčení a nakoupí si za pomoci stylistky prodejny C&A oblečení v hodnotě 3000 Kč a k tomu obuv v hodnotě 2000 Kč. A to vše pod jednou střechou :) Výherce vylosujeme nejpozději 28.8.2017 a budeme ho kontaktovat na e-mail, ze kterého bude odeslána fotografie.

Celá proměna bude fotodokumentována a fotografie bude vložena na webové stránky, Facebook centra a do Podzimního magazínu.
Velká prázdninová soutěž

VELKÁ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ / 1. 7. 2017 - 31. 8. 2017

Nečekali jsme, že se bude Géďa dětem tak moc líbit a tolik pozitivních reakcí nás velmi mile překvapilo a tak jsme pro Vás vymysleli soutěž, díky které si můžete svého zmenšeného ručně šitého medvídka odnést domů. A co pro to musíte udělat? Stačí si od 1.7 do 31.8. vyzvednout ve stojanech na pasáži centra omalovánku s motivem medvěda nebo si ji stáhnout na webu Géčka, vymalovat ji a hotový výtvor vyfotit. Nic víc.

A jak si můžete omalovánku s Méďou Géďou stáhnout? Stačí kliknout na obrázek s Velkou letní soutěží a akce se Vám "rozklikne", pod pravidly naleznete odkaz ke stažení omalovánky, který otevřete, omalovánku si uložíte do počítače a vytisknete. Další možností je stáhnout si omalovánky z webu rajce.net, kdy odkaz naleznete také níže.

Téma je „Vezměte Méďu Géďu na prázdniny“, takže ať už budete trávit prázdniny u babičky a dědy, na Mácháči nebo v Itálii u moře, vezměte naší šelmu s sebou a po vymalování ji vyfoťte a pošlete nám ji na e-mail ncgeckoliberec@reflecta.cz. Třicet nejpovedenějších a nejoriginálnějších nápadů odměníme třiceti ručně šitými zmenšenými Médi Gédi. Ten nejoriginálnější ze zaslaných návrhů získá navíc ještě dárek od značky Nice boy, který věnoval do soutěže Electro World.

Své návrhy můžete posílat od 1.7. do 31.8.2017. Výherci budou kontaktováni 8.9. na email, ze kterého zašlou soutěžní fotografii.

Omalovánky si můžete stáhnout z webu rajce.net ZDE