NC Géčko

AKCE OBCHODŮ AKCE CENTRA

SOUTĚŽTE O PROMĚNU KE DNI MATEK

SOUTĚŽTE O PROMĚNU KE DNI MATEK / 22. 4. 2018 - 6. 5. 2018

Přihlašte se do naší soutěže a vyhrajte fashion proměnu od hlavy až k patě. Na e-mail ncgeckoliberec@reflecta.cz zašlete své jméno a příjmení, věk, telefon a přiložte svou fotografii. Soutěž trvá od 22.4. do 6.5.2018.

Proměníme jednu z Vás, která si během zkrášlovacího dne projde kadeřnickými službami, vyzkouší si nové líčení v prodejně Yves Rocher a nakoupí si za pomoci stylistky prodejny C&A oblečení v hodnotě 2500 Kč. A to vše pod jednou střechou :) Navíc výherkyně získá poukaz v hodnotě 1000 Kč od firmy Triola na padnoucí spodní prádlo a poukaz v hodnotě 500 Kč na kosmetické produkty značky Yves Rocher :)

Výherkyni vylosujeme nejpozději 8.5.2018 a budeme ji kontaktovat na e-mail, ze kterého bude odeslána fotografie. Proměna proběhne v pondělí 14.5.2018.

Celá proměna bude fotodokumentována a fotografie bude vložena na webové stránky, Facebook centra a do Letního magazínu centra.

Podívejte se, jak tato proměna proběhla :)
Den slev v Géčku

DEN SLEV V GÉČKU / 20. 4. 2018

V pátek 20. dubna se opět můžete těšit slevy, kam se jen podíváte. Tentokrát však nebudete muset čekat až na večer, ale akce bude probíhat celý den. Ve vybraných obchodech si budete moci nakoupit se senzačními slevami nebo dárky k nákupu.

A na co se tedy můžete těšit? Zde je malá ochutnávka:
- Electro World - sleva 10% na všechny televizory a 20% na kávovary, kuchyňské roboty, malé kuchyňské spotřebiče včetně mixérů, na vysavače, žehličky a produkty péče o tělo
- Yves Rocher - 40% na 1 kosmetický výrobek dle výběru + dárek k nákupu nad 400,-Kč
- dm drogerie - dárek ke každému nákupu
- FOKUS Optik - sleva 50% na všechna dioptrická skla v kompletní brýlové zakázce
- CCC - 20% na nezlevněnou obuv a kabelky
- Bambule - 20% sleva na produkty Království hraček Bambule. Sleva neplatí na kočárky,autosedačky a jejich příslušenství.
- FAnn Parfumerie - 20% na nezlevněný sortiment
- Klenoty Aurum - 20% na vše
- Triola - 20% na vybrané zboží
- KIK - 10% sleva na nezlevněný sortiment
..a mnoho dalších :)

Slevové kupónky budou k dostání od 12.4. na zúčastněných prodejnách, ve stojanech na pasážích a naleznete je i níže :)