NC Géčko

AKCE OBCHODŮ AKCE CENTRA

Omalovávejte s Géďou

OMALOVÁVEJTE S GÉĎOU / 16. 3. 2020 - 16. 4. 2020

Našeho medvědího fešáka Géďu už nejspíš znáte. Aby se vaše děti doma nenudili, tak jsme pro ně přichystali čtyřtýdenní zábavu v poklidu domova :)

Nejen, že se děti pobaví, ale mohou získat i pěkné dárky. O co budeme soutěžit? O dvacet plyšových Géďů a dvacet dětských dárkových balíčků, které budou obsahovat například svačinový box, pexeso a šátek s Géďou. Stačí splnit čtyři naše úkoly a mít kapku štěstí, abychom vás vylosovali.

Zadání jednotlivých soutěžních úkolů budeme postupně odtajňovat níže :)

Úkoly s námi můžete sdílet pod příspěvkem na Facebooku, ale klíčové bude, abyste na konci našeho soutěžního měsíce vyfotili všechny čtyři zadání a zaslali nám je na e-mail: ncgeckoliberec@reflecta.cz.

1. SOUTĚŽNÍ KOLO - První úkol se přímo nabízí. Nepotřebujete k němu nic jiného, než papír a tužku nebo pastelky. Nebojte, začneme zlehka :) Namalujte našeho Géďu. V kreativitě se meze nekladou :)

2. SOUTĚŽNÍ KOLO - Máme tu druhý soutěžní úkol. Tentokrát jsme si pro vás přichystali omalovánky. Jak jinak než s naším Géďou :) Omalovánky najdete níže a stačí je vymalovat a čekat na další soutěžní úkol, který zveřejníme během následujících dní.

3. SOUTĚŽNÍ KOLO - Dneska už to bude trošku těžší :) Ale vy to zvládnete levou zadní. Níže v tuto chvíli najdete stránku plnou zábavy. Rozdíly, spojovačku i křížovku ???? Stačí si stranu vytisknout a vše vyluštit nebo pokud nemáte tiskárnu, tak nám namalovat to, co vám vyjde v křížovce :) A co dále? No přeci vyčkávat na další úkol.

4. SOUTĚŽNÍ KOLO – Poslední soutěžní kolo je tu. Tentokrát budeme opět kreativní a popustíme uzdu své fantazie. Jak? Jednoduše!

Jelikož jsme našeho chlupáče už pár týdnů neviděli a velmi se nám po něm stýská, tak bychom si ho s vámi rádi připomněli. Zkuste si vytvořit masku medvěda. Jestli to bude medvěd brtník, baribal nebo třeba panda, necháme na vás.

A pak jsme už u konce. Stačí všechny splněné úkoly zaslat na e-mail ncgeckoliberec@reflecta.cz a čekat, zda se na Vás usměje štěstí. Čas na zaslání máte do 20.4.2020.

Vymalujte mě :)


3. soutěžní úkol
FOTOGALERIE