RIEKER Store

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Ne: 9:00 -20:00

KDE NÁS NAJDETE

ZOBRAZIT MAPU

TELEFON

+420 488 588 000

Sortiment

Nabízený sortiment: Dámská a pánská obuv, Obuv ve standardním i širším střihovém provedení, Nadměrná dámská obuv, Tašky, kabelky, Peněženky, Manikúry

Nově otevřená prodejna RIEKER Store v NC Géčko je součástí sítě obchodů JADI.cz, která je známá svou kvalitní obuví a doplňky. Zákazníci zde najdou širokou nabídku produktů značky Rieker, především bot, kabelek a dalších doplňků. Kromě značky Rieker je zde k dispozici i sortiment značek Remonte by Rieker a ARA.

RIEKER Store je nejen místem, kde najdete širokou škálu stylové obuvi a doplňků, ale také místem, kde se kvalita setkává s komfortem. Obuv je vybavena unikátní technologií Antistress, která zajišťuje maximální pohodlí při nošení. Díky této technologii, perfektně padnoucím střihům a měkkosti, patří obuv Rieker mezi jednu z nejoblíbenějších značek na českém trhu . Navštivte nás, přijďte vyzkoušet a přesvědčte se sami o lehkosti, komfortu i módnosti.

Slevový program pro věrné zákazníky: Registrovaní zákazníci získávají slevu již od prvního nákupu. Slevy jsou platné v celé síti kamenných i online obchodů JADI.cz (www.jadi.cz).

Rieker-Jadi-Liberec-Gecko
Rieker-Jadi-Liberec-Gecko
Rieker-Jadi-Liberec-Gecko
Rieker-Jadi-Liberec-Gecko
Rieker-Jadi-Liberec-Gecko